D38999/26WJ19JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ19JB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: D38999/26WJ19JB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ19JB
Številka dela D38999/26WJ19JB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1118 pcs Podatkovni list D38999/26WJ19JB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26WJ19JB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WJ19JB
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
D38999/26WJ19JB-LC
D38999/26WJ19JB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Na zalogi: 1016 pcs
Prenesi: D38999/26WJ19JB-LC.pdf
RFQ
D38999/26WJ19JA
D38999/26WJ19JA
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 879 pcs
Prenesi: D38999/26WJ19JA.pdf
RFQ
D38999/26WJ19JC
D38999/26WJ19JC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT