D38999/26WJ24SA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ24SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Podatkovni listi: D38999/26WJ24SA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ24SA-LC
Številka dela D38999/26WJ24SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2934 pcs Podatkovni list D38999/26WJ24SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 (12), 16 (12) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj J Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DD38999/26WJ24SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WJ24SA-LC
Velik premer dobavljen 25-24 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material A Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WJ24PNLC
D38999/26WJ24PNLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 1565 pcs
Prenesi: D38999/26WJ24PNLC.pdf
RFQ
D38999/26WJ24SA
D38999/26WJ24SA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1519 pcs
Prenesi: D38999/26WJ24SA.pdf
RFQ
Prenesi: D38999/26WJ24SA.pdf
D38999/26WJ24SB
D38999/26WJ24SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
D38999/26WJ24SA-LC
D38999/26WJ24SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Prenesi:
D38999/26WJ24SAL
D38999/26WJ24SAL
Opis: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
D38999/26WJ24SB-LC
D38999/26WJ24SB-LC
Prenesi: D38999/26WJ24SB-LC.pdf
Na zalogi: 864 pcs
Prenesi: D38999/26WJ24SB.pdf
D38999/26WJ24PNL
D38999/26WJ24PNL
D38999/26WJ24SA-LC
D38999/26WJ24SA-LC
Prenesi: D38999/26WJ24SA-LC.pdf
Na zalogi: 699 pcs
Prenesi: D38999/26WJ24SB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika