D38999/26WJ29HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ29HC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/26WJ29HC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ29HC
Številka dela D38999/26WJ29HC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1929 pcs Podatkovni list D38999/26WJ29HC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26WJ29HC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WJ29HC
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
D38999/26WJ29HE
D38999/26WJ29HE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1096 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29HE.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 817 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29HE.pdf
RFQ
D38999/26WJ29HC-LC
D38999/26WJ29HC-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Na zalogi: 927 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29HC-LC.pdf
D38999/26WJ29HB
D38999/26WJ29HB