D38999/26WJ43PB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ43PB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/26WJ43PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ43PB
Številka dela D38999/26WJ43PB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1049 pcs Podatkovni list D38999/26WJ43PB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26WJ43PB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WJ43PB
Velik premer dobavljen 25-43 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
Na zalogi: 1238 pcs
Prenesi: D38999/26WJ43PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26WJ43PA-LC
D38999/26WJ43PA-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Na zalogi: 2578 pcs
Prenesi: D38999/26WJ43PA-LC.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26WJ43PALC.pdf
D38999/26WJ43PB
D38999/26WJ43PB
Opis: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26WJ43PB.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Prenesi:
D38999/26WJ43PBL
D38999/26WJ43PBL
Opis: CONN HSG PLUG 43POS STRGHT PINS
Prenesi:
D38999/26WJ43PAL
D38999/26WJ43PAL
D38999/26WJ43PC
D38999/26WJ43PC
Prenesi: D38999/26WJ43PC.pdf
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB
D38999/26WJ43PB
Na zalogi: 919 pcs
D38999/26WJ43PA
D38999/26WJ43PA
Prenesi: D38999/26WJ43PA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika