DJT10E23-55HB
pregled izdelka
Številka dela: DJT10E23-55HB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DJT10E23-55HB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10E23-55HB
Številka dela DJT10E23-55HB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1359 pcs Podatkovni list DJT10E23-55HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10E23-55HB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10E23-55HB
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock