DJT10F13-98JN
pregled izdelka
Številka dela: DJT10F13-98JN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DJT10F13-98JN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10F13-98JN
Številka dela DJT10F13-98JN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2105 pcs Podatkovni list DJT10F13-98JN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10F13-98JN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10F13-98JN
Velik premer dobavljen 13-98 Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock