DJT10F17-26PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DJT10F17-26PA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Podatkovni listi: DJT10F17-26PA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10F17-26PA-LC
Številka dela DJT10F17-26PA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3099 pcs Podatkovni list DJT10F17-26PA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDJT10F17-26PA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10F17-26PA-LC
Velik premer dobavljen 17-26 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN