DJT10F25-24SB
pregled izdelka
Številka dela: DJT10F25-24SB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DJT10F25-24SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10F25-24SB
Številka dela DJT10F25-24SB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1389 pcs Podatkovni list DJT10F25-24SB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10F25-24SB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10F25-24SB
Velik premer dobavljen 25-24 Lastnosti -
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A, 23A Tok - Max / Contact Bayonet Lock