DJT10F25-29SC
pregled izdelka
Številka dela: DJT10F25-29SC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DJT10F25-29SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10F25-29SC
Številka dela DJT10F25-29SC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1473 pcs Podatkovni list DJT10F25-29SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10F25-29SC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10F25-29SC
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti -
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock