DJT14E13-4SN
pregled izdelka
Številka dela: DJT14E13-4SN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Podatkovni listi: DJT14E13-4SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14E13-4SN
Številka dela DJT14E13-4SN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2063 pcs Podatkovni list DJT14E13-4SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT14E13-4SN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 4
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14E13-4SN
Velik premer dobavljen 13-4 Lastnosti -
Razširjen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock