DJT14E21-11PB
pregled izdelka
Številka dela: DJT14E21-11PB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DJT14E21-11PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14E21-11PB
Številka dela DJT14E21-11PB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1195 pcs Podatkovni list DJT14E21-11PB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT14E21-11PB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14E21-11PB
Velik premer dobavljen 21-11 Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DJT14E21-11JB-LC
DJT14E21-11JB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 1939 pcs
Prenesi: DJT14E21-11JB-LC.pdf
RFQ
DJT14E21-11PA
DJT14E21-11PA
Opis: DJT14E21-11PA
Na zalogi: 2332 pcs
Prenesi: DJT14E21-11PA.pdf
RFQ
DJT14E21-11PB
DJT14E21-11PB
Opis: DJT14E21-11PB
Prenesi: DJT14E21-11PB.pdf
DJT14E21-11PB-LC
DJT14E21-11PB-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT