DJT14F15-18SB
pregled izdelka
Številka dela: DJT14F15-18SB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Podatkovni listi: DJT14F15-18SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14F15-18SB
Številka dela DJT14F15-18SB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1818 pcs Podatkovni list DJT14F15-18SB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT14F15-18SB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14F15-18SB
Velik premer dobavljen 15-18 Lastnosti -
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock