DJT14F21-41SN-LC
pregled izdelka
Številka dela: DJT14F21-41SN-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Podatkovni listi: DJT14F21-41SN-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14F21-41SN-LC
Številka dela DJT14F21-41SN-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1705 pcs Podatkovni list DJT14F21-41SN-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDJT14F21-41SN-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14F21-41SN-LC
Velik premer dobavljen 21-41 Vstavi material -
Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT