DJT14F25-29SB
pregled izdelka
Številka dela: DJT14F25-29SB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Podatkovni listi: DJT14F25-29SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 995 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14F25-29SB
Številka dela DJT14F25-29SB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 995 pcs Podatkovni list DJT14F25-29SB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT14F25-29SB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14F25-29SB
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti -
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock