DJT14F25-61AN
pregled izdelka
Številka dela: DJT14F25-61AN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
Podatkovni listi: DJT14F25-61AN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14F25-61AN
Številka dela DJT14F25-61AN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1577 pcs Podatkovni list DJT14F25-61AN.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDJT14F25-61AN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14F25-61AN
Velik premer dobavljen 25-61 Vstavi material -
Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Lastnosti -
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN