DJT16E19-11AN
pregled izdelka
Številka dela: DJT16E19-11AN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Podatkovni listi: DJT16E19-11AN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16E19-11AN
Številka dela DJT16E19-11AN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2597 pcs Podatkovni list DJT16E19-11AN.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDJT16E19-11AN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16E19-11AN
Velik premer dobavljen 19-11 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.516" (38.51mm)