DJT16F19-11HA
pregled izdelka
Številka dela: DJT16F19-11HA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DJT16F19-11HA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16F19-11HA
Številka dela DJT16F19-11HA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2122 pcs Podatkovni list DJT16F19-11HA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT16F19-11HA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16F19-11HA
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock