DJT16F19-11JN
pregled izdelka
Številka dela: DJT16F19-11JN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DJT16F19-11JN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16F19-11JN
Številka dela DJT16F19-11JN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1595 pcs Podatkovni list DJT16F19-11JN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT16F19-11JN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16F19-11JN
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock