DJT16F19-32JA
pregled izdelka
Številka dela: DJT16F19-32JA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DJT16F19-32JA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16F19-32JA
Številka dela DJT16F19-32JA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1675 pcs Podatkovni list DJT16F19-32JA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT16F19-32JA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16F19-32JA
Velik premer dobavljen 19-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock