DJT16F21-41JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DJT16F21-41JB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DJT16F21-41JB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16F21-41JB
Številka dela DJT16F21-41JB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1163 pcs Podatkovni list DJT16F21-41JB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT16F21-41JB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16F21-41JB
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock