DJT16F23-21BC
pregled izdelka
Številka dela: DJT16F23-21BC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Podatkovni listi: DJT16F23-21BC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16F23-21BC
Številka dela DJT16F23-21BC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2238 pcs Podatkovni list DJT16F23-21BC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDJT16F23-21BC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16F23-21BC
Velik premer dobavljen 23-21 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.766" (44.86mm)