DL66R20-39P9-6116-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL66R20-39P9-6116-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Podatkovni listi: DL66R20-39P9-6116-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DL66R20-39P9-6116-LC
Številka dela DL66R20-39P9-6116-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2009 pcs Podatkovni list DL66R20-39P9-6116-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena DDL66R20-39P9-6116-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DL66R20-39P9-6116-LC
Velik premer dobavljen 20-39 Vstavi material Aluminum Alloy, Anodized Black
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.531" (38.89mm)
Premer spojne gredi Anodized Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material 9 Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DL66R20-39PN-6106-LC
DL66R20-39PN-6106-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Na zalogi: 1658 pcs
Prenesi: DL66R20-39PN-6106-LC.pdf
RFQ
DL66R20-39P9-6116
DL66R20-39P9-6116
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP