DTS20F19-11PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F19-11PC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F19-11PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F19-11PC
Številka dela DTS20F19-11PC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1971 pcs Podatkovni list DTS20F19-11PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F19-11PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F19-11PC
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F19-11PBC021
DTS20F19-11PBC021
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2881 pcs
Prenesi: DTS20F19-11PBC021.pdf
RFQ
DTS20F19-11PC
DTS20F19-11PC
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Na zalogi: 2379 pcs
Prenesi: DTS20F19-11PC.pdf
RFQ
DTS20F19-11PC [V001]
DTS20F19-11PC [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F19-11PC [V001].pdf
DTS20F19-11PC-6149 [V001]
DTS20F19-11PC-6149 [V001]
Prenesi: DTS20F19-11PC-6149 [V001].pdf
DTS20F19-11PB-LC
DTS20F19-11PB-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Prenesi: DTS20F19-11PB-LC.pdf
DTS20F19-11PC-LC
DTS20F19-11PC-LC