DTS20F19-11SA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F19-11SA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F19-11SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F19-11SA
Številka dela DTS20F19-11SA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2078 pcs Podatkovni list DTS20F19-11SA.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F19-11SA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F19-11SA
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
DTS20F19-11SA-LC
DTS20F19-11SA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 3132 pcs
Prenesi: DTS20F19-11SA-LC.pdf
RFQ
DTS20F19-11SA3028
DTS20F19-11SA3028
Opis: DTS20F19-11SA-3028
Na zalogi: 2287 pcs
Prenesi: DTS20F19-11SA3028.pdf
RFQ
DTS20F19-11SAC021
DTS20F19-11SAC021
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F19-11SAC021.pdf
DTS20F19-11PN-LC
DTS20F19-11PN-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN