DTS20F19-11SC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F19-11SC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F19-11SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F19-11SC
Številka dela DTS20F19-11SC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1957 pcs Podatkovni list DTS20F19-11SC.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F19-11SC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F19-11SC
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
DTS20F19-11SD
DTS20F19-11SD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1944 pcs
Prenesi: DTS20F19-11SD.pdf
RFQ
DTS20F19-11SB-6149 [V001]
DTS20F19-11SB-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2896 pcs
Prenesi: DTS20F19-11SB-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20F19-11SC-LC
DTS20F19-11SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT