DTS20F19-32PA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F19-32PA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F19-32PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F19-32PA
Številka dela DTS20F19-32PA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2196 pcs Podatkovni list DTS20F19-32PA.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F19-32PA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F19-32PA
Velik premer dobavljen 19-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
DTS20F19-32PA3028
DTS20F19-32PA3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS20F19-32PA-3028
Na zalogi: 2047 pcs
Prenesi: DTS20F19-32PA3028.pdf
RFQ
DTS20F19-32PA-LC
DTS20F19-32PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 2968 pcs
Prenesi: DTS20F19-32PA-LC.pdf
RFQ
DTS20F19-32PA-6149 [V001]
DTS20F19-32PA-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F19-32PA-6149 [V001].pdf
DTS20F19-32JD
DTS20F19-32JD
Opis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Prenesi: DTS20F19-32JD.pdf
DTS20F19-32JD [V001]
DTS20F19-32JD [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F19-32JD [V001].pdf
DTS20F19-32PA [V001]
DTS20F19-32PA [V001]
Prenesi: DTS20F19-32PA [V001].pdf
DTS20F19-32JE [V001]
DTS20F19-32JE [V001]
Prenesi: DTS20F19-32JE [V001].pdf
DTS20F19-32JN
DTS20F19-32JN
Prenesi: DTS20F19-32JN.pdf
DTS20F19-32JN [V001]
DTS20F19-32JN [V001]
Prenesi: DTS20F19-32JN [V001].pdf
DTS20F19-32PA-6149
DTS20F19-32PA-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Prenesi: DTS20F19-32PA-6149.pdf
DTS20F19-32PAC021
DTS20F19-32PAC021
Prenesi: DTS20F19-32PAC021.pdf
DTS20F19-32JE
DTS20F19-32JE
Prenesi: DTS20F19-32JE.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika