DTS20F19-32SC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F19-32SC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F19-32SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F19-32SC
Številka dela DTS20F19-32SC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1741 pcs Podatkovni list DTS20F19-32SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F19-32SC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F19-32SC
Velik premer dobavljen 19-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded