DTS20F21-11SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F21-11SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT
Podatkovni listi: DTS20F21-11SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F21-11SA-LC
Številka dela DTS20F21-11SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1609 pcs Podatkovni list DTS20F21-11SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS20F21-11SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F21-11SA-LC
Velik premer dobavljen 21-11 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material A Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F21-11SA [V001]
DTS20F21-11SA [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 1903 pcs
Prenesi: DTS20F21-11SA [V001].pdf
RFQ
DTS20F21-11SA
DTS20F21-11SA
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP