DTS20F21-16JC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F21-16JC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F21-16JC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F21-16JC
Številka dela DTS20F21-16JC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1657 pcs Podatkovni list DTS20F21-16JC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F21-16JC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F21-16JC
Velik premer dobavljen 21-16 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded