DTS20F21-16PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F21-16PA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN
Podatkovni listi: DTS20F21-16PA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F21-16PA-LC
Številka dela DTS20F21-16PA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1413 pcs Podatkovni list DTS20F21-16PA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS20F21-16PA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F21-16PA-LC
Velik premer dobavljen 21-16 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material A Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F21-16JN
DTS20F21-16JN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1741 pcs
Prenesi: DTS20F21-16JN.pdf
RFQ
DTS20F21-16PB
DTS20F21-16PB
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Na zalogi: 2229 pcs
Prenesi: DTS20F21-16PB.pdf
RFQ
DTS20F21-16PA
DTS20F21-16PA
Opis: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP