DTS20F21-16PC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F21-16PC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F21-16PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F21-16PC
Številka dela DTS20F21-16PC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2294 pcs Podatkovni list DTS20F21-16PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F21-16PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F21-16PC
Velik premer dobavljen 21-16 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded