DTS20F21-16SA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F21-16SA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F21-16SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F21-16SA
Številka dela DTS20F21-16SA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1351 pcs Podatkovni list DTS20F21-16SA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F21-16SA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F21-16SA
Velik premer dobavljen 21-16 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F21-16SAC021
DTS20F21-16SAC021
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2300 pcs
Prenesi: DTS20F21-16SAC021.pdf
RFQ
DTS20F21-16SA-6149 [V001]
DTS20F21-16SA-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 3607 pcs
Prenesi: DTS20F21-16SA-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20F21-16PN-3028
DTS20F21-16PN-3028
Opis: DTS20F21-16PN-3028
Prenesi: DTS20F21-16PN-3028.pdf
DTS20F21-16SA-LC
DTS20F21-16SA-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT