DTS20F23-21SD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F23-21SD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F23-21SD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F23-21SD
Številka dela DTS20F23-21SD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1492 pcs Podatkovni list DTS20F23-21SD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F23-21SD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F23-21SD
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F23-21SD-LC
DTS20F23-21SD-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 1953 pcs
Prenesi: DTS20F23-21SD-LC.pdf
RFQ
DTS20F23-21SC
DTS20F23-21SC
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Na zalogi: 1760 pcs
Prenesi: DTS20F23-21SC.pdf
RFQ
DTS20F23-21SD [V001]
DTS20F23-21SD [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F23-21SD [V001].pdf
DTS20F23-21SC-6149
DTS20F23-21SC-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Prenesi: DTS20F23-21SC-6149.pdf
DTS20F23-21SC-6149 [V001]
DTS20F23-21SC-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F23-21SC-6149 [V001].pdf
DTS20F23-21SB-LC
DTS20F23-21SB-LC
Prenesi: DTS20F23-21SB-LC.pdf
DTS20F23-21SD-6149 [V001]
DTS20F23-21SD-6149 [V001]
Prenesi: DTS20F23-21SD-6149 [V001].pdf
DTS20F23-21SE
DTS20F23-21SE
Prenesi: DTS20F23-21SE.pdf
DTS20F23-21SD
DTS20F23-21SD
Prenesi: DTS20F23-21SD.pdf
DTS20F23-21SC [V001]
DTS20F23-21SC [V001]
Prenesi: DTS20F23-21SC [V001].pdf
DTS20F23-21SC-LC
DTS20F23-21SC-LC
Prenesi: DTS20F23-21SC-LC.pdf
DTS20F23-21SD-6149
DTS20F23-21SD-6149
Prenesi: DTS20F23-21SD-6149.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika