DTS20F23-53AA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F23-53AA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN
Podatkovni listi: DTS20F23-53AA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F23-53AA
Številka dela DTS20F23-53AA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2897 pcs Podatkovni list DTS20F23-53AA.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS20F23-53AA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F23-53AA
Velik premer dobavljen 23-53 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN