DTS20F23-53HA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F23-53HA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F23-53HA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F23-53HA
Številka dela DTS20F23-53HA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1804 pcs Podatkovni list DTS20F23-53HA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F23-53HA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F23-53HA
Velik premer dobavljen 23-53 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F23-53HE
DTS20F23-53HE
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS