DTS20F23-55SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F23-55SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT
Podatkovni listi: DTS20F23-55SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F23-55SA-LC
Številka dela DTS20F23-55SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2268 pcs Podatkovni list DTS20F23-55SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS20F23-55SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F23-55SA-LC
Velik premer dobavljen 23-55 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT