DTS20F25-19BE
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-19BE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Podatkovni listi: DTS20F25-19BE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-19BE
Številka dela DTS20F25-19BE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1940 pcs Podatkovni list DTS20F25-19BE.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS20F25-19BE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-19BE
Velik premer dobavljen 25-19 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT