DTS20F25-19SN
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-19SN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F25-19SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-19SN
Številka dela DTS20F25-19SN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1495 pcs Podatkovni list DTS20F25-19SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-19SN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-19SN
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F25-19SN3028
DTS20F25-19SN3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS20F25-19SN-3028
Na zalogi: 1811 pcs
Prenesi: DTS20F25-19SN3028.pdf
RFQ
DTS20F25-19SE-6149
DTS20F25-19SE-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Na zalogi: 3251 pcs
Prenesi: DTS20F25-19SE-6149.pdf
RFQ
DTS20F25-19SN-6149 [V001]
DTS20F25-19SN-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F25-19SN-6149 [V001].pdf
DTS20F25-19SN-6149
DTS20F25-19SN-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Prenesi: DTS20F25-19SN-6149.pdf
DTS20F25-19SE-LC
DTS20F25-19SE-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Prenesi: DTS20F25-19SE-LC.pdf
DTS20F25-19SEC021
DTS20F25-19SEC021
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F25-19SEC021.pdf
DTS20F25-19SN-LC
DTS20F25-19SN-LC