DTS20F25-29BC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-29BC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT
Podatkovni listi: DTS20F25-29BC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-29BC
Številka dela DTS20F25-29BC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2587 pcs Podatkovni list DTS20F25-29BC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS20F25-29BC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-29BC
Velik premer dobavljen 25-29 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT