DTS20F25-29HD
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-29HD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F25-29HD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-29HD
Številka dela DTS20F25-29HD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1373 pcs Podatkovni list DTS20F25-29HD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-29HD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-29HD
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded