DTS20F25-43JD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-43JD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20F25-43JD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 992 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-43JD
Številka dela DTS20F25-43JD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 992 pcs Podatkovni list DTS20F25-43JD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-43JD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-43JD
Velik premer dobavljen 25-43 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F25-43JC
DTS20F25-43JC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP