DTS20F25-43PD
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-43PD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F25-43PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-43PD
Številka dela DTS20F25-43PD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1298 pcs Podatkovni list DTS20F25-43PD.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-43PD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-43PD
Velik premer dobavljen 25-43 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F25-43PD-LC
DTS20F25-43PD-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT