DTS20F25-61PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-61PA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F25-61PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-61PA
Številka dela DTS20F25-61PA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1555 pcs Podatkovni list DTS20F25-61PA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-61PA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-61PA
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F25-61JN
DTS20F25-61JN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1190 pcs
Prenesi: DTS20F25-61JN.pdf
RFQ
DTS20F25-61PB
DTS20F25-61PB
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1855 pcs
Prenesi: DTS20F25-61PB.pdf
RFQ
DTS20F25-61PAC021
DTS20F25-61PAC021
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F25-61PAC021.pdf
DTS20F25-61JE
DTS20F25-61JE
Na zalogi: 852 pcs
Prenesi: DTS20F25-61JE.pdf
DTS20F25-61JD [V001]
DTS20F25-61JD [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F25-61JD [V001].pdf
DTS20F25-61PA-3028
DTS20F25-61PA-3028
Opis: DTS20F25-61PA-3028
Prenesi: DTS20F25-61PA-3028.pdf
DTS20F25-61PA-LC
DTS20F25-61PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT