DTS20W15-15BA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W15-15BA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT
Podatkovni listi: DTS20W15-15BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W15-15BA
Številka dela DTS20W15-15BA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2640 pcs Podatkovni list DTS20W15-15BA.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W15-15BA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W15-15BA
Velik premer dobavljen 15-15 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT