DTS20W19-11SN-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W19-11SN-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT
Podatkovni listi: DTS20W19-11SN-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W19-11SN-LC
Številka dela DTS20W19-11SN-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3205 pcs Podatkovni list DTS20W19-11SN-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W19-11SN-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W19-11SN-LC
Velik premer dobavljen 19-11 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT