DTS20W21-11HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W21-11HB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20W21-11HB.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W21-11HB
Številka dela DTS20W21-11HB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1751 pcs Podatkovni list DTS20W21-11HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W21-11HB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W21-11HB
Velik premer dobavljen 21-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded