DTS20W21-16AA
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W21-16AA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN
Podatkovni listi: DTS20W21-16AA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W21-16AA
Številka dela DTS20W21-16AA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2590 pcs Podatkovni list DTS20W21-16AA.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W21-16AA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W21-16AA
Velik premer dobavljen 21-16 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN