DTS20W21-16SB
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W21-16SB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20W21-16SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W21-16SB
Številka dela DTS20W21-16SB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1256 pcs Podatkovni list DTS20W21-16SB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W21-16SB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W21-16SB
Velik premer dobavljen 21-16 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W21-16SA-6149
DTS20W21-16SA-6149
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Na zalogi: 3137 pcs
Prenesi: DTS20W21-16SA-6149.pdf
RFQ
DTS20W21-16SA-6149 [V001]
DTS20W21-16SA-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 3430 pcs
Prenesi: DTS20W21-16SA-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20W21-16SB-6149
DTS20W21-16SB-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Prenesi: DTS20W21-16SB-6149.pdf
DTS20W21-16SB3028
DTS20W21-16SB3028
Opis: DTS20W21-16SB-3028
Prenesi: DTS20W21-16SB3028.pdf
DTS20W21-16SA-LC
DTS20W21-16SA-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Prenesi: DTS20W21-16SA-LC.pdf
DTS20W21-16SB-6149 [V001]
DTS20W21-16SB-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20W21-16SB-6149 [V001].pdf
DTS20W21-16SAC021
DTS20W21-16SAC021
Prenesi: DTS20W21-16SAC021.pdf
DTS20W21-16SA [V001]
DTS20W21-16SA [V001]
Prenesi: DTS20W21-16SA [V001].pdf
DTS20W21-16SB [V001]
DTS20W21-16SB [V001]
Prenesi: DTS20W21-16SB [V001].pdf
DTS20W21-16SB-LC
DTS20W21-16SB-LC
Prenesi: DTS20W21-16SB-LC.pdf
Opis: DTS20W21-16SA-3028
Prenesi: DTS20W21-16SA3028.pdf
DTS20W21-16SBC021
DTS20W21-16SBC021
Prenesi: DTS20W21-16SBC021.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika