DTS20W21-41PB
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W21-41PB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20W21-41PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W21-41PB
Številka dela DTS20W21-41PB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1874 pcs Podatkovni list DTS20W21-41PB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W21-41PB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W21-41PB
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded