DTS20W21-41PD
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W21-41PD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20W21-41PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W21-41PD
Številka dela DTS20W21-41PD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1331 pcs Podatkovni list DTS20W21-41PD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W21-41PD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W21-41PD
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W21-41PD-6149 [V001]
DTS20W21-41PD-6149 [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 3373 pcs
Prenesi: DTS20W21-41PD-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20W21-41PC-LC
DTS20W21-41PC-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 2015 pcs
Prenesi: DTS20W21-41PC-LC.pdf
RFQ
DTS20W21-41PD [V001]
DTS20W21-41PD [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20W21-41PD [V001].pdf
DTS20W21-41PD-LC
DTS20W21-41PD-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN